7. Festiwal Dużego Formatu

Punkty Styku

  • 11 Październik 2019
7. Festiwal Dużego Formatu

19-20.10.2019 "Punkty styku", pod takim hasłem odbędzie się w Warszawie 7. Festiwal Dużego Formatu. 

 

Pierwszy dzień festiwalu to, jak w latach ubiegłych, między innymi prezentacja książek laureatów Konkursu Poetyckiego Fundacji Duży Format, pokaz filmów krótkometrażowych oraz dwa krótkie koncerty, Będziemy również gościli pierwszego laureata, pierwszego konkursu na mikropowieść sensacyjną BLEF, który wraz z Fundacją organizuje i wspiera Kontra.24.pl - Sobota to spotkania w PROMIE Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej

Drugi dzień to spotkanie na Żoliborzu - maraton literacki w Miejscu Aktywności Lokalnej w Bibliotece "Pod Sowami" przy ul. Generała Zajączka 8.

Wstęp wolny.
Poniżej program.
Podczas spotkań będzie otwarta księgarnie festiwalowa.
Dobre ceny. Dobra literatura. Możliwość płacenia kartą.

 

 

Dzień pierwszy - 19.10.2019 (sobota), ul. Brukselska 23, Warszawa

 

14:00           Otwarcie Festiwalu

14:05-14:15 Wspomnienie Wandy Szczypiorskiej

14:15-14:45 Cień zegara słonecznego Jolanta Pietz

15:00-15:30 Paweł Biliński „Część urojona”

15:30-16:00 Marcin Królikowski „Nieludzka ręka”

16:15-17:00 Przegląd krótkich form kinowych

17:10-17:45 Joanna Mueller-Liczner i Joanna Łańcucka / Malarstwo „Waruj”

17:45-18:00 Minikoncert muzyczny Franciszek Szajewski

18:00-18:45 Laureatki 7. Konkursu Poetyckiego Duży Format Ada Rączka i Beata Kieras

18:45-19:00 Minikoncert muzyczny Anna Bałdowska

19:00 -19:45 Andrzej Appel „Uciszenie burzy”, Jacek Hohensee „Przejście podziemne” i Jarosław Jabrzemski „Kiedy poecie śnią się motyle”

19:45-20:30 Laureat 1. konkursu na mikropowieść BLEF Artur Suski

21:00           Zamknięcie

 

 

Dzień drugi - 20.10.2019 (niedziela), ul. Zajączka 8, Warszawa

 

14:00-14:10 Powitanie

14:10-14:55 Hanna Dikta, Monika M. Milczarek, Maciej Kulis

15:05-15:50 Bożena Boba-Dyga, Paula Gotszlich, Agnieszka Żuchowska-Arendt

16:00-16:30 Grzegorz Malecha, Piotr Grzymałowski

17:00-17:15 Ewa Tenderenda-Ożóg 

17:30-18:15 Alex z Poewiki, Jacek Mroczek, Jarosław Perkowski

18:30-19:15 Adam Wiedemann, Krzysztof Bielecki, Marika Krajniewska

19:30-20:00 Katarzyna Zwolska-Płusa, Tadeusz Hutkowski

20:30           Zakończenie

 

 

ZAPRASZAMY!

Rafał T. Czachorowski

Powrót