Nowa odsłona strony

przyczyny i skutki

  • 29 Czerwiec 2016
Nowa odsłona strony
Rafał T. Czachorowski

... może i tak byśmy trwali dłużej w wordpressowym świecie, gdyby nie wielka katastrofa krakowskiej firmy - dostawcy hostingu. Z trzech stron w krótkim czasie nie mieliśmy ani jednej, nasze życie przeniosło się na dłuższy czas do mediów społecznościowych, zresztą tam było i jest, ale jednak strona to ważna rzecz.

W każdym razie udało się, system jest stabilny i mamy nową odsłonę. Co zostało z dawnych elementów? Obrazy nieopisane i kurier poetycki, nowością są prezentacje autorów - zdjęcie, notatka i kilka wierszy. To już kiedyś było - w postaci PDFów - pod nazwą trzy wiersze. Tym razem nie ograniczamy się.

Co z prozą na stronie poetycko tendencyjnej? Chcemy kontynuować Filiżankę - short-storys, fragmenty prozy itp. W prozie również publicystyka, czyli kontynuacja W ogródku Różewicza. Będzie też dla nas pisał Dariusz Dziurzyński, o czym...? Przekonacie się wkrótce.

Strona PoeciPolscy.pl w dalszym ciągu ma być stroną informacyjną: spotkania poetyckie, festiwale, nowości wydawnicze, ciekawe miejsca na wieczorki poezji - coś wiesz na ten temat? Napisz, przyślij zdjęcia i tekst - biuro@fundacjadf.pl Czekamy, chociaż nie obiecujemy, że wszystko opublikujemy.

Szukamy też recenzentów tomików poetyckich. Nie możemy zapewnić pieniędzy, ale za to książki do czytania i stałą rubrykę na naszej stronie. Zainteresowanych prosimy o kontakt: biuro@fundacjadf.pl w tytule napisz: napiszę recenzje tomików.

Powrót